Przejdź do treści

O LITTLEBABYMARIA

Nasza historia

Marka LittleBabyMaria powstała dla mojej córki Marii, która jest jej całkowitą inspiracją, motywacją oraz pomysłodawczynią nazwy.

Szykując wyprawkę nie mogłam znaleźć odpowiednich jej elementów.

Brakowało mi prostych i estetycznych produktów z wysokiej jakości materiałów, które będą najlepsze dla mojej córki.

Len

Len, który jest najszlachetniejszym naturalnym materiałem, jest przyjemny, delikatny i zdrowy dla skóry dziecka. Oddycha, ma właściwości antyalergiczne i szybko oddaje wilgoć, dlatego dziecko nie poci się, ani nie przegrzewa.

Kto raz spał w pościeli lnianej już zawsze będzie decydował się na tak przyjemny sen.

Estetyka

Proste wzory, pastelowe kolory i klasyczna estetyka wpasowują się w każde wnętrze, a co najważniejsze nie dają zbyt wielu bodźców dla niemowlaków.

Małe dzieci nie potrzebują aż tylu kolorów, świateł i dźwięków. Zbytnie przebodźcowanie może spowodować problemy ze snem.

Ekologia

W naszym życiu bardzo dbamy o środowisko i zrównoważone zużycie materiałów. Materiały, z których szyjemy pochodzą z Polski.

Do pakowania wykorzystujemy materiały nadające się do recyklingu. Opakowania na prezent są estetyczne i eleganckie, ale nasze paczki bardzo często pakowane są w kartony z recyklingu.

Jakość

Decydując się na wyprawkę LittleBabyMaria, decydujesz się na najwyższej jakości produkty dla swojego dziecka.

Wybieramy materiały z Polski z certyfikatem GOTS i OekoTex100, które są bezpieczne dla skóry noworodków.

Len, bawełna organiczna i muślin.

Zimowy turban, jesienny spacer

Minimalizm

Wprowadzając minimalizm do naszego domu nasze życie stało się zdecydowanie przyjemniejsze i piękniejsze. Dlatego wszystkie nasze produkty zbliżone są do idei minimalizmu.

Zapraszamy do naszego minimalistycznego domu, gdzie znajdziesz nasze ulubione przepisy, porady o sprzątaniu oraz o macierzyństwie.

Zapisz się do Newslettera

Zyskaj 10% rabatu na pierwsze zakupy

Klikając wyślij wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez LittleBabyMaria moich danych osobowych wskazanych w formularzu kontaktowym w celu otrzymywania informacji o ofercie produktów lub usług oraz wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowej na podany przeze mnie adres e- mail.

Dołącz do nas!

Bądź częścią społeczności

poduszki muszle w kolorze miedzianym