Przejdź do treści

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Ochraniacze do łóżeczka dziecięcego

Ochraniacze do łóżeczka dziecięcego są nie tylko zabezpieczeniem, ale również wyjątkową ozdobą pokoju dziecięcego. Nasz hit, czyli ochraniacze do łóżeczka dziecięcego w kształcie warkocza, są wyjątkowo miękkie i bezpieczne dla skóry dziecka, ponieważ uszyliśmy je z weluru z największą zawartością bawełny – aż 94%. Wewnątrz ochraniaczy do łóżeczka dziecięcego znajduje się wypełnienie antyalergiczne pierwszej klasy.

Ochraniacze do łóżeczka są bezpieczne dla skóry Twojego dziecka dzięki tak dużej zawartości bawełny. Wybierając ochraniacz do łóżeczka zabezpieczasz dzieci przed uderzeniami w szczebelki.

Ochraniacz warkocz do łóżeczka

Ochraniacz warkocz do łóżeczka to nie tylko piękna ozdoba, ale co najważniejsze ochrona i zabezpieczenie łóżeczka Twojego dziecka. Do jego wykonania wykorzystano najlepszej jakości materiału ze standardem OEKO-TEX Standard 100, co czyni je bezpiecznymi dla najmłodszych.

Materiał wierzchni ochraniaczy do łóżeczka to welur bawełniany o najwyższym składzie bawełny – aż 94%, a wypełnienie jest wykonane z silikonowej kulki antyalergicznej, równomiernie się rozkłada i gwarantuje komfort użytkowania. Decydując się na świadomy wybór naturalnych materiałów wybierasz bezpieczeństwo. Kupuj świadomie – nie kupuj plastiku i poliestru.

Kolory ochraniaczy do łóżeczka warkocz z weluru

Szeroka kolorystyka ochraniaczy do łóżeczka warkocz wpasuje się do każdego pomieszczenia i będzie odpowiednia zarówno dla dziewczynek jak i chłopców.  Ochraniacz do łóżeczka warkocz nadaje niesamowitego wrażenia wnętrzom i powoduje uśmiech na twarzy. Zobacz dostępne kolory ochraniaczy do łóżeczka:

Od kiedy można używać ochraniacz do łóżeczka?

Ochraniacz do łóżeczka to zakup na lata

 1. od 6 miesiąca zabezpieczy łóżeczko szczebelkowe
 2. od ok 2-3 lat zabezpieczy większe łóżeczko dziecka, szczególnie zimny bok od ściany
 3. po rozpleceniu możesz zapleść go w poduszkę supeł i położyć na kanapie jako element dekoracyjny

Ochraniacz do łóżeczka warkocz można wykorzystać również jako podpora do siedzenia, stworzyć z niej dodatkowe dekoracje w pokoiku lub też wykorzystać jako osłona przeciw wiatru pod drzwiami.


Jak wybrać długość ochraniacza do łóżeczka?

Najczęściej wybierany rozmiar ochraniacza to 300 cm. Mozna ułożyć go tak, aby obejmował wnętrze całego łóżeczka, dużo łatwiej jest też go później wykorzystać w przyszłości.

Ochraniacz do łóżeczka warkocz beżowy

Ochraniacz do łóżeczka warkocz beżowy

Standardowe łóżeczko dziecięce ma wymiary 60 x 120 cm.

 • 60 cm – krótki bok łóżeczka
 • 120 cm – długi bok łóżeczka
 • 180 cm – 1 krótki i 1 długi bok
 • 240 cm – 2 krótkie i 1 długi bok
 • 300 cm – 1 krótki i 2 długie boki -> BESTSELLER
 • 360 cm – całe łóżeczko

Wymiary ochraniaczy do łóżeczka warkocz:
wysokość: 15 cm (+/- 2 cm)

Ochraniacz do łóżeczka warkocz możesz bezpiecznie samemu wyprać w pralce w domu

Dzięki możliwości rozplecenia ochraniacza niezależnie od wielkości pralki wypierzesz ochraniacz w całości lub też pojedyncze pasma. Dzięki temu rozwiązaniu zadbasz o czystość i komfort snu Twojego dziecka.

Wskazówki dot. pielęgnacji ochraniacza do łóżeczka:

– prać w 30 st
– wirować max. 800
– suszyć na płasko
– nie wybielać
– nie suszyć chemicznie

Jakie parametry porównać decydując się na zakup ochraniacza do łóżeczka?

 • skład materiału
  • bardzo często welury użyte do produkcji ochraniaczy zawierają 100% sztucznych włókien takich jak poliester czy elastan. Sztuczne materiały nie pozwalają skórze dziecku oddychać, powodują, że maluchy nadmiernie się pocą, mogą też sprzyjać alergiom. Jest to szczególnie ważne dla naszych dzieci

Nasze ochraniacze do łóżeczka uszyte są z najwyższej jakości weluru – aż 94% bawełny!

 • skład wypełnienia
  • aby ochraniacz był miękki w środku należy wypełnić go czymś miękkim. Na rynku dostępnych jest wiele gatunków wypełnień, różnej klasy. Mogą być to również odpady tapicerskie, które nie są certyfikowane do kontaktu ze skórą

 

Nasze ochraniacze do łóżeczka wypełnione są silikonową kulką antyalergiczną I klasy!

 • możliwość rozplecenia
  • zszyte ze sobą końce ochraniaczy mogą nie pozwolić na wypranie ich w pralce w domu i konieczne będzie pranie ręczne lub zaniesienie ochraniacza do pralni chemicznej
  • jeśli ochraniacz warkocz będzie już zbędny w łóżeczku mozna zapleść go w poduszkę supeł tworząc nową dekorację do domu

Nasze ochraniacze do łóżeczka nie są ze sobą zszyte na końcach, dlatego łatwo je uprać!

Czy ochraniacz do łóżeczka warkocz jest bezpieczny w łóżeczku dziecka?

Tak! -> jeśli użyjemy ochraniacz zgodnie z jego przeznaczeniem, czyli od 6 miesiąca życia.

Rekomendujemy, aby łóżeczko noworodka, czyli od urodzenia było puste, a dziecko po urodzeniu spało w rożku, a następnie śpiworku.

Przeczytaj zasady jak powinien wyglądać bezpieczny sen dziecka

PORADA: Oczywiście, ochraniacz do łóżeczka warkocz posłuży Wam bardzo długo i będzie zdobił pokoik dziecka przez długie lata. Dlatego jeśli zastanawiasz się czy wybrać ochraniacz panelowy lub ochraniacz warkocz, zwróć uwagę, że ochraniacz panelowy używany jest bardzo krótko (tylko w łóżeczku szczebelkowym, panele są wygodne przy wyższym ustawieniu łóżeczka, po obniżeniu poziomu panele zjeżdżają i nie są już tak praktyczne).