Przejdź do treści
Bezpieczny sen dziecka

Bezpieczny sen dziecka

Jak zadbać o bezpieczeństwo podczas snu? Co możesz zrobić dodatkowo, aby dziecko lepiej spało, a czego warto całkowicie unikać? Przeczytaj nasz poradnik i zagwarantuj bezpieczny sen dziecka od pierwszych dni narodzin.

Wyprawka dla niemowlaka z apteki

Wyprawka dla niemowlaka z apteki

Jeśli szykujesz się do porodu na pewno chcesz mieć wszystko przygotowane już wcześniej, szczególnie lekarstwa i wszystkie artykuły pielęgnacyjne dla dziecka. Wyprawka dla niemowlaka z apteki to dobry wybór, ponieważ masz gwarancję przechowywania lekarstw i akcesoriów.

Przegrzewanie dziecka jest niebezpieczne w skutkach

Przegrzewanie dziecka

Przegrzewanie dziecka jest wyjątkowo niebezpieczne i dużo gorsze w skutkach niż wychłodzenie. Dlaczego więc nadal tak często przegrzewamy dzieci? Jakie są skutki przegrzania dziecka?

Ochraniacz warkocz do łóżeczka dziecięcego

Ochraniacz warkocz do łóżeczka

Szykując wyprawkę na pewno zwracasz uwagę na dobrej jakości materac. Warto wybrać dobrej jakości dodatki takie jak ochraniacz warkocz do łóżeczka. Łóżeczko niemowlęce z drewnianymi szczebelkami to bardzo popularne miejsce do snu w pierwszych latach życia dziecka. Szykując wyprawkę na pewno zwracasz uwagę na dobrej jakości materac. Warto wybrać dobrej jakości dodatki takie jak ochraniacz warkocz do łóżeczka. Czy ochraniacz w łóżeczku jest bezpieczny?

wiklinowa kołyska dla dziecka

Jak przygotować dom na narodziny dziecka

Informacja o tym, że w domu pojawi się nowy członek rodziny jest zawsze wielkim wydarzeniem. Nie można przejść obok niej obojętnie, ani pozostawić jej niczego sobie. Bardzo dużo przygotowań przed nami. Może dlatego ciąża trwa aż 9 miesięcy. Jak przygotować dom na narodziny dziecka?